zimowy relaks w hotel Medical Spa Malinowy Dwór

Poszukujesz miejsca w pobliżu natury, w którym będziesz mógł się zrelaksować, oddać błogiemu odpoczynkowi, a dodatkowo wyposażonego w komfortowe pokoje i doskonałą kuchnię? Koniecznie postaw na ofertę hotel Medical SPA. To miejsce, w którym można skorzystać z zabiegów wykonywanych przez profesjonalistów, na najwyższej jakości sprzętach, a jednocześnie z wykorzystaniem renomowanych produktów, dzięki czemu można zrelaksować się oraz zadbać o wygląd skóry i poprawić swoje samopoczucie czy stan zdrowia.

Decydując się na wybór odpowiedniego miejsca warto przewertować ofertę hotelu czterogwiazdkowego Medical SPA Malinowy Dwór, który znajduje się w najpiękniejszym miejscu w Polsce, czyli górach.

Weekend w SPA – postaw na renomowane miejsce

jacuzzi rodzina

HoteI**** Malinowy Dwór to obiekt cieszący się wysoką renoma wśród klientów. Został zlokalizowany w uzdrowiskowej miejscowości Świeradów Zdrój. Jest jedną z części dużej sieci hoteli uznanych za jeden z najlepszych obiektów rehabilitacyjno-wypoczynkowych na terenie Polski. Znajduje się w miejscu przepięknym, wśród otaczających lasów i gór, dzięki czemu przyjezdni goście mogą cieszyć się błogim relaksem, spokojem, a także pięknem otaczającej przyrody. To doskonałe miejsce na weekendowy pobyt dla par, a także singli. Rezerwacji można dokonać pod adresem https://malinowydwor.pl/ceny_i_rezerwacja

Klienci mogą cieszyć się dobrze wyposażonymi pokojami, stylowo urządzonymi z bezpłatnym dostępem do Internetu, a także klimatyzacją i telewizją. Jednak to nie wszystko! Przede wszystkim warto wspomnieć o świetnie wyposażonej strefie SPA oraz wellness, w których można znaleźć szereg różnorodnych zabiegów, dzięki którym można zadbać o pielęgnację ciała, a także oddać się relaksowi i harmonii. Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją kosmetyczną, podczas której doświadczony zespół kosmetologów wybiera odpowiedni rytuał, a także informuje o produktach, na których będzie bazował podczas ich wykonywania. Każdy z nich jest indywidualnie dopasowywany do potrzeb klienta oraz jego skóry.

Weekend w SPA

Stylowy hotel centrum spa góry – dla gości w różnym wieku

Do wszystkich wykonywanych zabiegów używane są najlepszej jakości produkty zawierające naturalne składniki takie jak: glinki czy zioła oraz wysokogatunkowe oleje. Zabiegi to tylko jedna składowa z szerokiego wachlarza dostępnych usług. Decydując się na wstęp do strefy wellness klienci muszą liczyć się z wyjątkowymi chwilami, które w niej spędzą. Przede wszystkim warto wspomnieć o masażach wodnych i możliwości skorzystania z tepidarium, a także zewnętrznego jacuzzi zlokalizowanego na tarasie. To doskonałe miejsce, by odprężyć się i nacieszyć wspólnym spędzaniem wolnego czasu. Bogata oferta różnorodnych zabiegów i możliwości odpoczynku na terenie kompleksu cieszy się ogromną popularnością wśród klientów. Jest to najlepsze SPA zlokalizowane na Podkarpaciu.

Stylowy hotel centrum spa góry

Wczasy rehabilitacyjne w pięknym zakątku kraju

Dodatkowo warto wspomnieć, że w Hotelu Malinowy Dwór organizowane są turnusy rehabilitacyjne, które mają za zadanie zwalczanie zwyrodnień i leczenie stawów oraz uporanie się z różnego typu dolegliwościami klientów. W ofercie dostępne są również pakiety spa, które są doskonałą propozycją na prezent dla bliskiej osoby. Warto wspomnieć o pakietach takich jak: zima, który obejmuje cztery dni pobytu w hotelu, wyżywienie w formie bufetu i smaczny koktajl malinowy na przywitanie dla gości, po wypiciu którego mogą skorzystać z masażu na łóżku wodnym, biosiarczkowej łagodzącej maski na ciało i podwodnego masażu automatycznego. Nieustanie do dyspozycji gości podczas całego pobytu jest dostępna strefa wellness, a w niej duży basen z wodą źródlaną i hydromasażami oraz świat saun: parowej, fińskiej i ziołowej.

Wczasy rehabilitacyjne w pięknym zakątku kraju 

Dodatkowo wszyscy mogą skorzystać z tepidarium z tężnią solankową oraz jacuzzi zewnętrznego na tarasie. Kolejnym z pakietów, który jest oferowany dla klientów jest zdrowotna zima, który zawiera poza noclegami w komfortowych pokojach i wyżywieniem także zabiegi takie jak: kąpiel siarczkowa i masaż na łóżku wodnym. Z kolei osoby chcące pozwolić sobie na wczasy rehabilitacyjne mogą skorzystać z pakietu zdrowotnego obejmującego pięć zabiegów dziennie, które są wykonywane przez wykwalifikowanych rehabilitantów oraz fizjoterapeutów przez siedem dni w tygodniu. Wszystkie z wykonywanych zabiegów dostosowywane są do zdrowia oraz danego schorzenia pacjenta.

Jeżeli szukasz hotelu z ofertą Medical Spa, który jest usytuowany w pięknym rejonie Polski i oferuje kąpiele siarczkowe oraz szereg zabiegów wykonywanych przez specjalistów musisz zapoznać się z ofertą hotelu czterogwiazdkowego Medical SPA Malinowy Dwór malinowydwor.pl. To doskonałe miejsce w górach, w którym można odpocząć i zregenerować się i zadbać o swoje zdrowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here