Wspieram Powiernika

Zgodnie z definicją Słownika Języka Polskiego powiernikiem nazywamy człowieka zaufanego, któremu ktoś się zwierza ze swoich spraw osobistych i tajemnic. Niby prosta definicja. Ale czy znacie takich wielu takich ludzi?

Ja przyznam nie znam wielu, ale z tych co znam i mogę zaufać i które mają jednak spory wpływ na mój Dolnośląski Podróżnik jest Łukasz Kazek.

Poznajcie Łukasza, niemal 40 letniego pasjonata z Walimia. Miłego i sympatycznego chłopaka z Gór Sowich. Empatycznego, co jest cechą coraz rzadziej spotykaną.

20637947 1198582756953655 7274534575669530238 n1 Wspieram Powiernika
Łukasz Kazek

Choć wśród moich znajomych Łukasz nie jest może zbyt lubiany, to jednak On w chwili zwątpienia dał niezłego kopa do działania.
To co nas łączy, to pasja. Pasja i wieka miłość do Dolnego Śląska. Kiedy ja odkrywam coraz to nowe miejsca, Łukasz odkrywa historie. Te historie są najpiękniejsze, bo ludzi, którzy żyli kiedyś na naszej Dolnośląskiej Ziemi.
Dzięki nim tak naprawdę możemy wiedzieć jak wyglądało życie tutaj, ale także miejsca. Miejsca, które ja tak ukochałam.

Łukasz przez 20 lat zbierał te ludzkie historie i teraz chce je nam pokazać w postaci filmu. Choć współtwórcy związani są z różnymi publicznymi stacjami TV, ta publikacja ma być niekomercyjna. Każdy z nas może dołożyć do tego filmu swoją cegiełkę i stać się powiernikiem.

Jest tu 10tyś czytających miesięcznie. Jeśli każdy z nas dołoży choć złotówkę. to będzie niemal połowa kwoty potrzebnej do dalszej realizacji.
Warto. https://polakpotrafi.pl/projekt/wspieram-powiernika/

Łukasz też został moim powiernikiem, zdradziłam, wyznałam Mu moje marzenia i plany. Ja też zatem wspieram Powiernika!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.