Hawaje

Walentynki spędzić można na wiele sposobów, na przykład, przygotowując romantyczny wieczór we dwoje, w domu lub wyjeżdżając na wspaniałą wycieczkę, która wyróżni ten dzień jeszcze bardziej. Zobacz listę najbardziej romantycznych miast, które sprawią, że tegoroczny 14 luty, długo pozostanie niezapomniany.

Savanah (USA, Georgia)

Często niedoceniane miejsce, które może odmienić każdy wieczór w magiczny i pełen romantyzmu. Starożytne drzewa, porośnięte mchem budują wspaniały tunel, który delikatnie przepuszcza słoneczne promienie sprawią, że zakochasz się w tym miejscu. Najbardziej znana uliczka, River Street przepełniona jest sklepikami pełnymi słodyczy, domowych toffi i pralin czy miodu. Dla lubiących bardziej wytrawne potrawy również znajdzie się coś pysznego. Miasteczko pełne jest restauracji, które podają zawsze świeże i doskonale przyrządzone owoce morza, które są lokalnym specjałem.

Victoria (Canada)

Przepełniona kulturą miejscowość urzeknie każdego. Oszałamiająco piękna architektura i piękno ogrodów i parków stopi każde lody. Słynne ogrody Butchart zaprowadzą was swymi krętymi ścieżkami, wprost do udanych walentynek. Szlaki turystyczne, pięknie rozświetlone wieczorami nadają jeszcze wspanialszego klimatu w wyjątkowy dla zakochanych dzień. Ogrom winiarni, galerii sztuki i pięknych budynków, wyróżnia to wspaniałe miasto.

Charletson (USA, Karolina Południowa)

Kultura i sztuka tego miejsca zadowoli nawet najbardziej wybredne pary, dostarczając również majestatyczne i przepiękne widoki.  Piękno przedwojennego otoczenia przepełnionego palmami sabalowymi czy też drzewami magnolii, rozkochuje od pierwszego wejrzenia. Pyszne jedzenie otrzymamy w każdej miejscowej restauracji, przypominamy o wcześniejszym zarezerwowaniu stolika! Najromantyczniejszym ze wszystkich, możliwych atrakcji jest jednak spacer podczas wschodu słońca, magiczną uliczką, pełną pastelowych kolorów Rainbow Row.

Honolulu (Hawaje)

Piaszczyste, złociste plaże i ciepła, lazurowa woda, która otacza całą wyspę tworzą niezapomniany wyjazd walentynkowy. Wysokie temperatury rozgrzewają serca zakochanych prawie tak samo jak romantyczne, rozświetlone bary i restauracje plażowe. Wieczorami, pełne iskrzących palenisk knajpki sprawiają, że chłodna bryza oceanu zamienia się w przyjemną i ciepłą. Muzyka oraz tańce na żywo nadają magicznego, filmowego klimatu. Oglądanie wschodzącego słońca, spacerując Diamond Head, nadadzą romantycznego akcentu każdego ranka. Dla par lubiących wyzwania i aktywne spędzanie czasu również najdzie się mnóstwo atrakcji, lekcje surfingu czy przejażdżki skuterem wodnym w głąb oceanu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here